افشاگری جنجالی آتیلا حجازی علیه هیئت مدیره استقلال
اخبار باشگاه فوتبال استقلال و حواشی فوتبال و ورزش
تاريخ : چهار شنبه 10 خرداد 1391برچسب:آتیلا حجازی,
نويسنده : داود اکبری و میثم اکبری

بفرمایید؟

خیلی برایم جالب است چون شنیده‌ام بعضی از اعضای هیئت مدیره شأن و شخصیت خود را پایین آورده‌اند و شبانه به منزل آقایان رفته‌اند و با او تمام کرده‌اند. رئیس هیئت مدیره که از اینکارها نمی‌کند. آخر مگر می‌شود بروند و در خانه مربی با او صحبت کنند باید یک سرپرست و یا یک نماینده بفرستند و خیلی راحت روند مذاکرات را به او منتقل کنند. در شأن اعضای هیئت مدیره و رئیس آن نیست که این کارها را انجام دهند. شاید آقایان می‌خواستند بروند و با دوستانشان عکس یادگاری بگیرند.

فتح‌الله‌زاده مدعی شده که هنوز سرمربی استقلال انتخاب نشده است؟

من با حاجی صحبت کردم و برای این حرفم چهار شاهد دارم. ایشان درد و دل کرد و گفت اگر من مدیرعامل استقلال باشم هرگز قلعه‌نویی را به استقلال نمی‌آورم. پس با حساب این اتفاقاتی که رخ داده محاسبات مشخص می‌کند که فتح‌الله‌زاده نباید مدیرعامل استقلال باشد و حساب چیز دیگری است و قرار است شخص دیگری انتخاب شود. البته امروز حرف ضد و نقیض زیاد بود و خیلی‌ها می‌گفتند هنوز سرمربی انتخاب نشده اما واقعا از دست کارهای این باشگاه متعجب هستم چون در هیچ کجای دنیا این اتفاقات نمی‌افتد اما از قول من یک چیزی را بنویسید.

چه چیزی؟

یک موی گندیده ناصر حجازی به تمام اعضای هیئت مدیره می‌ارزد. این حرف را از قول من صد درصد بنویسید. آقایان فکر می‌کنند به صورت دائمی روی آن صندلی ماندگار هستند غیر از فتح‌الله‌زاده هیچ کس بر سر مزار پدرم در مراسم سالگرد حاضر نشد و شما نمی‌دانید که نزدیک به ۳ یا ۴ شب مقابل منزل ما چه خبر بود. مردم به کسی که دیگر در جمع ما نیست این گونه احترام می‌گذارند ولی برای خانواده ما نبود آقایان هیچ ارزش و اهمیتی نداشت و مهم همین مردم بودند البته این را هم بنویسید که رسولی‌نژاد با من تماس گرفت و اعلام کرد که در سفر استانی است ولی به صورت تلفنی با من ابراز همدردی کرد.

با این اتفاقات فکر می‌کنید چند نفر از اعضای هیئت مدیره می‌خواستند قلعه‌نویی سرمربی شود؟

به جز فتح‌الله‌زاده همه دوست داشتند مظلومی نباشد و دیگری سرمربی شود. سه ماه پیش به مظلومی این حرف‌ها را زدم و مظلومی می‌گفت رسولی‌نژاد می‌خواهد قرارداد را تمدید کند من هم فقط می‌خندیدم چون پرویز مظلومی و کادرش هیچ چیز در دلشان نبود و خودشان بی‌شیله پیله بودند و زود‌باور.

این اتفاق را چطور می‌بینید که مدیرعامل انتخاب نشده ولی سرمربی‌اش توسط اعضای هیئت مدیره معرفی می‌شود.

این اتفاق هم هیچ جای دنیا نمی‌افتد مگر می‌شود مدیرعامل در جریان انتخاب سرمربی نباشد. آقایان در طول سال کجا بودند که حالا مدیرعامل انتخاب می‌کنند هر مشکلی داشتیم در طول فصل به فتح‌الله‌زاده می‌گفتیم اما حالا سرمربی را بدون انتخاب مدیرعامل انتخاب کرده‌اند.

من برای هر کس که سرمربی استقلال شده آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم دل هواداران را شاد کند.

آیا کادر جدید می‌تواند نتایج شما را تکرار کند؟

فقط این را بگویم هر شخص دیگری به جزء مظلومی بود اگر در چهار دربی پی‌در‌پی پرسپولیس را می‌برد در تمام تالارهای تهران جشن و میهمانی می‌گرفت. بعد از قهرمانی جام حذفی یک نفر از اعضای هیئت مدیره به جز فتح‌الله‌زاده به ما خسته‌نباشی نگفت. حتی یک جشن کوچک نگرفتند تا ما را خوشحال کنند و انگار نه انگار که قهرمان شدیم و در کورس قهرمانی لیگ برتر هم بودیم. هیچ کدام از این اعضای هیئت مدیره دوست نداشتند استقلال نتیجه بگیرند و از بازیکنان بپرسید که رختکن ما بعد از باخت، برد و مساوی یک حالت داشت.

حرفهایتان خیلی جنجالی است؟

من ساده صحبت کردم و استقلال را در هر شرایطی دوست دارم و امیدوارم که این تیم موفق باشد و مطمئن باشید با بردش خوشحال و با باختش ناراحت می‌شوم.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->
برچسب‌ها: <-TagName->آخرين مطالب