اخبار باشگاه فوتبال استقلال و حواشی فوتبال و ورزش
تاریخ : چهار شنبه 30 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

باشگاه الغرافه قطر با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از داور ازبکستانی دیدار تیم فوتبال این باشگاه با پرسپولیس تهران در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، شکایت کرد.
 

باشگاه الفرافه قطر روز چهارشنبه ، دلیل شکایت این باشگاه از 'روشن ایرماتوف' داور ازبکستانی را اخراج 'فرهاد مجیدی' بازیکن ایرانی تیم الغرافه در دیدار یاد شده عنوان کرده است.
سایت باشگاه الغرافه قطر با اشاره به اینکه فرهاد مجیدی پس از سرنگون شدن در محوطه جریمه تیم پرسپولیس با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد ، آورده است : داور مسابقه دلیل نشان دادن کارت زرد دوم به فرهاد مجیدی را تمارض این بازیکن با هدف فریب داور برای اعلام خطای پنالتی عنوان کرده است.
باشگاه الغرافه قطر اضافه کرد: این درحالیست که فیلم مسابقه که از دوربین های تلویزیونی ضبط شده است گواه آن است که مدافع تیم پرسپولیس بر روی فرهاد مجیدی مرتکب خطا شده و مجیدی مستحق دریافت اخطار نبوده است.
دیدار تیم های پرسپولیس ایران و الغرافه قطر در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا عصر روز سه شنبه با نتیجه یک بر یک پایان یافت

|
امتیاز مطلب : 10
|
تعداد امتیازدهندگان : 2
|
مجموع امتیاز : 2
موضوعات مرتبط: , باشگاه استقلال , ,
برچسب‌ها: مجیدی , الغرافه , استقلال , داور ,
تاریخ : چهار شنبه 30 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

مديرعامل استقلال سرانجام روز گذشته مصاحبه‌اي انجام داد كه در آن از حاشيه‌سازان و آنهايي كه منافع‌شان از باشگاه قطع شده حرفي نزده بود كه در نوع خود اميدواركننده است. البته با توجه به برد 3 بر صفر استقلال چنين شرايطي هم قابل پيش‌بيني بود وگرنه در صورت رقم خوردن يك تساوي يا باخت حالا مشخص نبود به جاي اين حرف‌هاي گل و بلبلي چه مطالبي در مورد رسانه‌هاي حاشيه‌پرداز به خورد مخاطبان داده مي‌شد. با اين همه، خواندن مصاحبه‌هاي فتح‌ا...زاده چه در آن روزها و چه در اين روزها لطف خودش را دارد و همين كافي است.

 

درباره ديدار با صباي قم كه با پيروزي سه بر صفر شما همراه بود حرفي نمي‌زنيد؟

بازيكنان ما خيلي خوب بازي كردند و كادر فني هم تدبير خوبي براي اين بازي انديشيده بود. تيم خيلي بزرگي را با نتيجه بسيار خوبي شكست داديم. ويسي از پديده‌هاي مربيان امسال به حساب مي‌آيد و الحق و الانصاف بازي بسيار خوب و با برنامه‌‌اي را ارائه دادند. خدا را شكر مي‌كنيم كه توانستيم پيروز شويم.

 

پس از تساوي ديدار سپاهان و پرسپوليس اين بهترين موقعيتي بود كه استقلال خود را به يك امتيازي سپاهان صدرنشين برساند!؟


|
امتیاز مطلب : 10
|
تعداد امتیازدهندگان : 3
|
مجموع امتیاز : 3
موضوعات مرتبط: باشگاه استقلال , لیگ برتر , علی فتح الله زاده , ,
برچسب‌ها: رحمتی , استقلال , تمدید قرارداد ,
تاریخ : چهار شنبه 30 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

امروز حرفهای مظلومی از زبان سرمربی پرسپولیس سبز شده است....دنیزلی هم همان حرفهایی را می زند که مربی به زعم برخی مغرضان غیر حرفه ای استقلال به زبان می آورد و جالب اینجاست که هیچ کس هم این حرفها را بهانه جویی تلقی نمی کند و آن را به حساب غیر حرفه ای بودن دنیزلی نمی گذارد....

 

خستگی بدنی و ذهنی برای حریف حرفه ای است،برای آبی پوشان بهانه جویی؟!
دنیزلی ، سرمربی پرسپولیس که به زعم اهالی فوتبال یک مربی حرفه ای خارجی محسوب می شود پس از شکست در مصاف با داماش گیلان صحبت از خستگی ذهنی وبدنی بازیکنانش را به میان آورد و دلیل عمده نمایش ضعیف شاگردانش را خستگی عنوان کرد.
این موضوع در حالی است که تیم پرسپولیس طی چند ماه گذشته نه درگیر جام حذفی بوده است و نه تعطیلات وقت و بی وقت لیگ را به بازی های فشرده و تمرینات بی تعطیلات گذرانده است.
روزی که پرویز مظلومی بحث خستگی مفرط بازیکنانش راپیش کشید، بودند برخی افراد بی هیچ تفکر و تعقل منطقی به سرمربی آبی پوشان تاختند و حرفهای به حق مظلومی را بهانه جویی تعبیر کردند ! استقلال تنها تیمی بود که در تمامی آن روزهایی که سایر تیمها مشغول بدنسازی بودند و در تعطیلی بازیها به سر می بردند تحت فشار بسیار زیاد در فواصل زمانی کوتاه بازی می کرد ،در گیر جام حذفی بود و بازیهای پلی آف آسیا را پشت سر می گذاشت و دقیقا همین بازیهای زود به زود و پرفشار وخستگی ناشی از آن که مسافرت های پیاپی را نیز به همراه داشت موجبات مصدومیت بازیکنان را نیز فراهم آورده بود .در همان روزها مظلومی بحث منطقی خستگی بازیکنانش را مطرح کرد که با واکنش برخی افراد مواجه شد .بعضی حتی پا را فراتر گذاشته و سرمربی آبی پوشان را غیر حرفه ای خواندند ! امروز اما می بینیم وقتی رقیب سنتی در شرایطی تقریبا مشابه با ماههای گذشته استقلال مواجه شده است چنین موضوعی را پیش کشیده و به آن می پردازد .دنیزلی که به زعم دوستان ،یک مربی حرفه ای و بین المللی نیز محسوب می شود ،و به دنبال او حتی کرانچار دیگر مربی خارجی لیگ و سرمربی سپاهان خستگی بازیکنانشان را مطرح کرده اند آن هم در حالیکه هیچکدام از این تیمها هرگز و در هیچ زمانی روزهای پرفشاری را که آبی پوشان پشت سرگذاشتند تجربه نکردند و هیچ کدام ، نه پرسپولیس و نه سپاهان در هیچ زمانی درگیر رقابت در سه جام نبودند و 4 روز یکبار در یک بازی حساس به میدان نرفتند!
و امروز حرفهای مظلومی سبز شده است....دنیزلی هم همان حرفهایی را می زند که مربی به زعم برخی مغرضان غیر حرفه ای استقلال به زبان می آورد و جالب اینجاست که هیچ کس هم این حرفها را بهانه جویی تلقی نمی کند و آن را به حساب غیر حرفه ای بودن دنیزلی نمی گذارد....
شرایط نیمه مشابه ،امروز به همگان ثابت کرد که مظلومی و شاگردانش چه روزهای سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشتند و چه شاهکاری رقم زدند که توانستند با تقدیم قهرمانی جام حذفی به هوادارانشان و صعود به عنوان نخستین تیم به لیگ قهرمانان آسیا در سال بعد هنوز هم مقتدرانه در جاده قهرمانی لیگ قدم بردارند و از کورس عقب نمانند.شاگردان مظلومی از جان مایه گذاشتند تا بتوانندهنوز هم در آسیا امیدوارانه به بازیهای پیش رو نگاه کنند.
اتفاقا مظلومی یک مربی کاملا حرفه ای است که می تواند در عین خستگی ذهنی و بدنی بازیکنانش همچنان هم روحیه قهرمانی را در آنها حفظ کند و برای رسیدن به دومین جام قهرمانی و شکست رکوردی دیگر با چنگ و دندان در جبهه های مختلف مبارزه کند.

 

 

 

 


|
امتیاز مطلب : 14
|
تعداد امتیازدهندگان : 3
|
مجموع امتیاز : 3
موضوعات مرتبط: , باشگاه استقلال , ,
برچسب‌ها: مظلومی , دنیزلی , فوتبال ,
تاریخ : چهار شنبه 30 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

آندرانیک تیموریان هافبک تأثیرگذار استقلال امیدوار است که این تیم در بازی حساس مقابل الجزیره امارات 3 امتیاز را گرفته و شانس خود را برای صعود افزایش دهد.


|
امتیاز مطلب : 16
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
موضوعات مرتبط: باشگاه استقلال , آندرانیک تیموریان , ,
برچسب‌ها: تیموریان , استقلال ,
تاریخ : چهار شنبه 30 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

على فتح الله زاده كه به همراه تيم استقلال در امارات به سر مى برد،در خصوص اتفاقات روز گذشته در فرودگاه امارات، آخرين وضعيت استقلال و بازى امروز با الجزيره صحبت هايى را انجام داده كه متن اين گفت وگو با در ذيل مى خوانيد:
• گفته مى شود تيم نزديك به ۳ ساعت در فرودگاه معطل بود.
-اصلا بحث كارشكنى و اين مسائل وجود نداشت و كل اين ماجرا حتى ۱۵ دقيقه هم طول نكشيد. تيموريان قهر كرده بود و با آن مامور دست نمى داد كه در نهايت بعد از چند دقيقه اين مسأله حل شد. حتى از كاروان تيم استقلال انگشت نگارى و چشم نگارى هم به عمل نيامد و بلافاصله در هتل ميلينيوم مستقر شديم.
• به شرايط تيم اميدوار هستيد؟
-بله، امشب هم در زمين اصلى تمرين مى كنيم و براى بازى با الجزيره آماده خواهيم شد. براى آنكه بخواهيم به صدر جدول برسيم بايد مقابل الجزيره پيروز شويم و برنامه ما اين است كه پيروز شويم و حتى نبايد امتياز از دست دهيم.
• پرويز مظلومى در نشست خبرى پيش از بازى اعلام كرده كه حتى اگر بازى را ببازيم باز هم ۶ امتياز ديگر باقى مى ماند.
-مطمئن باشيد ما نمى بازيم، چون نمى توانيم به آن ۶ امتياز باقى مانده اطمينان كنيم.
• اگر نتوانيد از بازى با الجزيره امتياز بگيريد اتفاقى نمى افتد؟
-نه، چون مسأله اى نيست. همانطور كه مظلومى اشاره كرد
۶ امتياز ديگر در پيش داريم و مطمئن باشيد ما با امتياز به تهران باز خواهيم گشت.
 


|
امتیاز مطلب : 21
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5
موضوعات مرتبط: باشگاه استقلال , علی فتح الله زاده , ,
برچسب‌ها: فتح الله زاده , استقلال , الجزیره , پیروزی ,
تاریخ : چهار شنبه 30 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

تماشاگران پرسپولیس با فحاشی فرهنگ خود را نشان دادند ولی مجیدی غیرت استقلالی بودن خود را نشان داد .

قائم مقام باشگاه پرسپوليس مي‌گويد معدود هواداران تيمش رفتار مناسبي با فرهاد مجيدي نداشته‌اند.

جمشيد زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)‌، درباره ديدار پرسپوليس مقابل الغرافه كه با نتيجه تساوي يك بر يك به پايان رسيد اظهار كرد: پرسپوليس هواداران بزرگي دارد كه در يك روز وسط هفته اين گونه پشت تيم‌شان ايستادند. فكر مي‌كنم اين استقبال در چند سال گذشته حتي براي تيم ملي هم سابقه نداشته است.

وي ادامه داد: اين هواداران براي هر تيمي مايه دلگرمي هستند و حيف بود كه ما يك پيروزي دلچسب را با يك تساوي عوض كرديم. مي‌توانستيم سه امتياز بازي را بگيريم و به طور قطعي به دور بعد صعود كنيم اما بازيكنان ما به خودباوري نرسيده بودند و كار را تمام شده تلقي كردند. در حالي كه در طول بازي هم دو سه موقعيت صددرصد گل را از دست داديم و با اين نتيجه همه چيز را به اما و اگر سپرديم. حالا الهلال با برد شب گذشته خود مقابل الشباب به ما نزديك شده و مدعي شده است.

زارع با بيان اينكه اميدوار است هواداران پرسپوليس در ديدار بعدي مقابل الهلال هم همين گونه از تيم حمايت كنند، گفت: من به اين هواداران ايمان دارم كه در بازي حساس و تعيين كننده مقابل الهلال ما را تنها نخواهنند گذاشت و بار ديگر لرزه به اندام حريفان عربي خواهند انداخت.

قائم مقام باشگاه پرسپوليس درباره اعتراض باشگاه قطري به قضاوت ديدار روز گذشته به AFC گفت: ما داوري را خوب ديديم. ايرماتوف يكي از باسابقه‌ترين داوران آسيا و حتي جهان است و قضاوت او مشكل خاصي نداشت. با اين حال قطري‌ها مي‌توانند هر كاري كه خواستند بكنند.

به گزارش ايسنا، در بازي روز گذشته پس از اخراج فرهاد مجيدي هواداران پرسپوليس واكنش شديدي به حركات او نشان دادند كه براي لحظاتي جو بازي را متشنج كرد. زارع در اين باره به ايسنا گفت: ما به عنوان مديران باشگاه پرسپوليس هر رفتار خلاف اخلاقي را تقبيح مي‌كنيم. حالا اين رفتار مي‌خواهد عليه فرهاد مجيدي باشد يا هر بازيكن ديگري. اين بازيكن سال‌ها براي فوتبال ما زحمت كشيده است اما ما اين رفتار را از هواداران خودمان نمي‌پسنديم. مجيدي با من، دنيزلي، زادمهر، هاشميان و مهدوي‌كيا احوالپرسي كرد و رفتار مودبانه‌اي داشت اما متاسفانه معدود هواداران ما رفتار خوبي با او نداشتند. نبايد محيط پاك ورزشگاه را با الفاظ زشت آلوده كرد. اصلا به همين دليل بود كه دو امتياز از پرسپوليس كم شده است. ما ديگر نبايد در ورزشگاه اين گونه از الفاظ زشت استفاده كنيم.

جمشيد زارع در پايان درباره صحبت‌هاي مديرعامل باشگاه نفت آبادان كه مدعي شده بود چند دلال منتسب به باشگاه پرسپوليس در تمرين‌هاي اين تيم حضور يافته‌اند گفت: ما قويا اين موضوع را تكذيب مي‌كنيم. پرسپوليس يك باشگاه حرفه‌اي است كه اگر بخواهد مذاكره كند، به صورت حرفه‌اي اين كار را انجام مي‌دهد. از اين پس هر كس تحت هر عنواني خود را از باشگاه پرسپوليس معرفي كرد، كارش غير قانوني بوده و از طرف ما نيست. باشگاه پرسپوليس تا به حال هيچ تماسي با هيچ بازيكني نداشته است و اين كار را هم غير حرفه‌اي مي‌داند.

وي اضافه كرد: حتي اگر قرار باشد مذاكره‌اي صورت گيرد، با بازيكنان آزاد و آن هم با مدير برنامه‌هاي آن‌ها خواهد بود. باشگاه پرسپوليس پس از 26 ارديبهشت و بعد از اينكه دنيزلي فهرست بازيكنان مورد نظر خود را به ما داد، مذاكرات خود براي فصل بعد آغاز خواهد كرد.
 

 


|
امتیاز مطلب : 14
|
تعداد امتیازدهندگان : 3
|
مجموع امتیاز : 3
موضوعات مرتبط: , باشگاه استقلال , ,
تاریخ : پنج شنبه 29 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

می‌خواستیم الجزیره را در خانه‌اش ببریم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم استقلال پس از تساوی برابر الجزیره امارات گفت: به هیچ عنوان از نتیجه یک بر یک راضی نیستم.

خبرگزاری فارس: مظلومی: از نتیجه راضی نیستم؛ می‌خواستیم الجزیره را در خانه‌اش ببریم

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، پرویز مظلومی سرمربی استقلال در کنفرانس خبری پس از تساوی یک بر یک مقابل الجزیره اظهار داشت: ما برای کسب برد به میدان آمده بودیم. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و بعد از گلی که زدیم توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم.

وی ادامه داد: از نتیجه بازی به هیچ عنوان راضی نیستم. در نیمه اول بازیکنان ما به دلیل پرس زیادی که داشتیم خسته شدند و از همین رو نتوانستیم در نیمه دوم روند دلخواه‌ خود را ادامه دهیم و یک گل اتفاقی هم دریافت کردیم. اعتقاد دارم در فوتبال شانس هم دخیل است چون توپ به پشت کمر بازیکن الجزیره خورد و وارد دروازه ما شد، اگرچه که به بازیکنانم توصیه کرده بودم که تیم الجزیره روی ضربات ایستگاهی خیلی خوب کار می‌کند اما خستگی و شرایط بازی طوری بود که گل مساوی را دریافت کردیم.

 

سرمربی استقلال در ادامه تصریح کرد: به نظرم الجزیره از نتیجه تساوی راضی بود. در دیدار رفت هم  12 موقعیت گل داشتیم اما یک بار به گل رسیدیم. در این دیدار نیز می توانستیم به پیروزی برسیم.

وی در پایان اضافه کرد: همان طور که قبلا گفتم هنوز  6 امتیاز باقی مانده و صعود الجزیره نیز به عنوان تیم اول هنوز قطعی نیست، چرا که ما به 2 بازی بعدی مان امید بسیاری داریم.


|
امتیاز مطلب : 17
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
موضوعات مرتبط: باشگاه استقلال , لیگ قهرمانان آسیا , پرویز مظلومی , ,
برچسب‌ها: مظلومی , فوتبال ,
تاریخ : پنج شنبه 29 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال سپاهان در دقایق پایانی دیدار مقابل لخویاي قطر تن به شکست داد.

خبرگزاری فارس: شکست سپاهان مقابل لخویا در دقایق پایانی

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم سپاهان در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:30 در ورزشگاه حمد بن جاسم شهر دوحه به مصاف لخویای قطر رفت و با یک گل بازی را به میزبان خود واگذار کرد.

تک گل این دیدار را باکاری در دقیقه 90+1 وارد دروازه سپاهان کرد تا انتقام شکست دور رفت را از نماینده کشورمان گرفته باشد. بازی رفت با نتیجه 2 بر یک به سود سپاهان به پایان رسیده بود.

سپاهان با این شکست 7 امتیازی ماند. لخویا نیز با این پیروزی 6 امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد.

از همین گروه تیم‌های الاهلی عربستان و النصر امارات در عربستان به مصاف هم رفته‌اند.

* جدول رده‌بندی گروه سوم:

1- سپاهان، 7 امتیاز

2- لخویا قطر، 6 امتیاز

3- الاهلی عربستان، 4 امتیاز

4-  النصر امارات، 3 امتیاز


|
امتیاز مطلب : 22
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
موضوعات مرتبط: لیگ قهرمانان آسیا , سپاهان , ,
تاریخ : پنج شنبه 29 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

خبرگزاری فارس: قرارداد 15 بازیکن تیم فوتبال استقلال در پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر به اتمام می‌رسد.

خبرگزاری فارس: پایان قرارداد 15 بازیکن استقلال در انتهای فصل/ کهکشانی‌ها می‌روند؟

 

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از اینکه اعلام شد قرارداد ۲۳ بازیکن پرسپولیس در پایان لیگ یازدهم به اتمام می ‌رسد این موضوع البته با شدت کمتر شامل حال دیگر تیم پایتخت یعنی استقلال هم می‌ شود.

از بین بازیکنانی که این روزها ساق های خود را پر توان کرده اند تا استقلال را به قهرمانی برسانند ۱۵ بازیکن در پایان فصل دیگر قراردادی با این باشگاه نخواهند داشت.

استقلال که قهرمان جام حذفی شده و در لیگ هم مدعی است برای حضوری مقتدر در لیگ قهرمانان آسیا به شاکله اصلی تیم خود نیاز دارد و با این شرایط در نقل و انتقالات روزهای سختی خواهد داشت. چه فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل این باشگاه بماند و چه مدیر دیگری بیاید کار سختی در پیش دارد. این در حالی است که قرارداد 2 ساله پرویز مظلومی سرمربی استقلال نیز در پایان فصل به اتمام می رسد. استقلال در این فصل با نفراتی که جذب کرد لقب کهکشانی را به خود اختصاص داد و باید دید کهکشانی ها در این تیم می مانند یا خیر؟

در زیر وضعیت قراردادی بازیکنان استقلال شرح داده و مشخص شده که چه بازیکنانی همچنان قرارداد دارند و قرارداد چه نفراتی به پایان رسیده است.

مهدی رحمتی: این بازیکن سال گذشته با استقلال قرارداد یک ساله امضا کرد و با پایان فصل با توجه به اینکه پیش بینی می شود از تیم های دیگر پیشنهاد داشته باشد و با توجه به صحبت هایی که خودش مطرح کرده باشگاه استقلال برای حفظ او کار راحتی نخواهد داشت.

هادی زرین ساعد: دروازه بان دوم آبی پوشان که در فصل جاری فقط یک مسابقه رسمی آن هم برای ۲۰ دقیقه مقابل مس کرمان برگزار کرده (به جز حضور در جام ولایت برابر پرسپولیس) قراردادی دو ساله دارد. این دروازه بان در جام ولایت هم برای استقلال به میدان رفت.

مهدی اسلامی: دروازه بان سوم استقلال هم جزو سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب می شود و با این تیم قرارداد دارد.

 

فریدون رضایی: این دروازه بان جوان در همان اوایل فصل با پارگی رباط پا روبرو شد و نامش از فهرست استقلال خارج شد.

پژمان منتظری: مدافع آبی پوشان که هر سال قبل از پایان فصل قراردادش را با استقلال تمدید می کرد سال قبل با این باشگاه قرارداد دو ساله مشروط امضا کرد. یعنی منتظری اگر نخواهد در استقلال بماند و یا با این تیم به توافق مالی نرسد می تواند به تیم دیگری برود.

حنیف عمران زاده: این بازیکن فصل قبل قراردادش را با استقلال به مدت یک سال تمدید کرد و با پایان لیگ یازدهم دیگر با این تیم قراردادی نخواهد داشت.

ساموئل: این مدافع توباگویی در اواسط فصل جاری با استقلال قرارداد امضا کرد و تا پایان فصل جاری قرارداد دارد.

مهدی امیرآبادی: هر ساله در نقل و انتقالات گفته می شود این بازیکن از استقلال جدا می شود اما هر سال قراردادش با این تیم تمدید می شود. امیرآبادی با پایان فصل دیگر قراردادی با آبی پوشان ندارد.

میثم حسینی: این بازیکن سال قبل از گسترش فولاد به استقلال آمد و با این باشگاه قرارداد دو ساله امضا دارد و فصل بعدی هم در خدمت آبی پوشان است.

خسرو حیدری: بازیکن ملی پوش استقلال که یک فصل را در سپاهان سپری کرده بود سال قبل بار دیگر پیراهن آبی را بر تن کرد. او با این باشگاه قرارداد دو ساله امضا کرد و سال آینده نیز در استقلال خواهد بود.

حمید عزیززاده: او جزو آخرین بازیکنانی بود که سال قبل با استقلال قرارداد امضا کرد و قراردادش یک ساله است.

محسن یوسفی: وی هم جزو بازیکنانی بود که ابتدا قرار نبود قراردادش با استقلال تمدید شود اما در آخرین لحظات با این تیم یک ساله تمدید کرد.

جواد شیرزاد: شیرزاد زمانی که به استقلال آمد قرارداد دو ساله امضا کرد و با پایان فصل یازدهم دیگری قراردادی با آبی پوشان نخواهد داشت.

علی حمودی: حمودی جزو بازیکنانی بود که سال قبل با استقلال قرارداد دوساله امضا کرد.

الونگ الونگ: الونگ زمانی به استقلال پیوست که این تیم بازیکنانی نظیر جاسم کرار و فرهاد مجیدی را از دست داده بود ولی با این حال با این باشگاه قرارداد ۶ ماهه امضا کرد.

اسماعیل شریفات: فصل که تمام شود بحث اینکه شریفات باید به خدمت سربازی برود یا همچنان دانشجو باقی می ماند آغاز می شود. این بازیکن دیگر با استقلال قرارداد ندارد اما برای اینکه بخواهد قراردادش را تمدید کند یا حتی به تیم دیگری برود باید ابتدا وضعیت سربازی خود را مشخص کند.

آندرانیک تیموریان: آندو جزو بازیکنانی بود که قرارداد یک ساله با استقلال امضا کرد و تمدید قراردادش را منوط به شرایط باشگاه و تیم برای فصل بعدی اعلام کرد.

کیانوش رحمتی: این بازیکن که با پارگی رباط پا روبرو شده با پایان فصل دیگر قراردادی با استقلال نخواهد داشت.

مجتبی جباری: بر خلاف اینکه سال های گذشته جباری برای استقلال شرط می گذاشت این باشگاه بود که با این بازیکن قرارداد مشروط یک ساله امضا کرد و قرار شده بود وی به ازای هر مسابقه ای که برای این تیم بازی می کند پول دریافت کند. باید دید در پایان این فصل چه اتفاقاتی رقم می خورد و آیا بار دیگر شاهد اتفاقات سال های گذشته خواهیم بود یا خیر.

آرش برهانی: مهاجم آبی پوشان دیگر با استقلال قراردادی ندارد.

میلاد میداودی: شماره ۱۰ استقلال سال قبل هم قراردادش با آبی پوشان مشروط بود که منجر به حفظ او در این تیم شد اما با پایان فصل دیگر قراردادی ندارد.

فریدون زندی: این بازیکن که مدت ها برای حضورش در استقلال بحث بود با این تیم قراردادی دوساله امضا کرد و یک سال دیگر قرارداد دارد.

یرکوویچ: این مهاجم اهل صربستان که گل های ۳ امتیازی برای استقلال زده یک سال دیگر با آبی پوشان قرارداد دارد.

به گزارش فارس فرهاد مجیدی، ولید علی و جاسم کرار هم بازیکنانی بودند که در اواسط فصل به دلایل مختلف از استقلال جدا شدند.

در لیست این تیم بازیکنان زیر ۲۳ سال مانند توحید غلامی و مهرداد حسینی هستند که با این باشگاه قرارداد دارند.

 


|
امتیاز مطلب : 24
|
تعداد امتیازدهندگان : 7
|
مجموع امتیاز : 7
موضوعات مرتبط: باشگاه استقلال , ,
برچسب‌ها: استقلال , قرارداد , کهکشانی ها , ,
تاریخ : پنج شنبه 29 فروردين 1391
نویسنده : داود اکبری و میثم اکبری

علی دایی پس از اینکه بانداژ و کلاهش را از سرش برداشت با تیپ جدید در برنامه زنده تلویزیونی حاضر شد.

 

|
امتیاز مطلب : 18
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
موضوعات مرتبط: لیگ برتر , علی دایی , ,
برچسب‌ها: علی دایی , خبر , تیژ جدید ,
آخرین مطالب

/
به وبلاگ داود اکبری و میثم اکبری خوش آمدید